ТМ «Питна Вода» – щоденний спонсор вашого здоров’я!

Чисту питну воду в наш час отримати з водопроводу практично неможливо, та й вода зі свердловини підходить не кожному. Наша компанія знайшла вирішення цієї проблеми. Доставимо замовлення в будь-який офіс, будинок, навіть на дачу в місті Дніпро.

Чому варто замовити воду в Питна Вода?

Доставка води – це можливість поповнювати водний баланс організму виключно якісним продуктом не виходячи з дому. В умовах пандемії – це прекрасне рішення, чи не так? Ритм великого міста, загазованість атмосфери і багато інших чинників, які впливають на здоров’я. Тому вже точно не варто відмовляти собі в якісній воді.

В останні роки культура споживання безпечної і корисної їжі і води зростає, власне тому і наша доставка води додому настільки популярна. До того ж ми пропонуємо особливо вигідні умови для клієнтів. При замовленні води у нас – доставка безкоштовна, мінімальний обсяг 2 бутлі. Тобто, свій офіс або домашніх можна забезпечити якісною водою і постійно підтримувати її запаси.

Основні аргументи чому воду в бутлях слід замовити у нас:

• Контроль якості – покупці гарантовано отримують ідеально збалансовану за складом воду для пиття, приготування їжі, занять спортом.
• Збереження мінерального складу після багатоступеневого очищення.
• При збереженні корисних властивостей вода абсолютно чиста, адже проходить всі необхідні етапи підготовки.

Склад і користь

Наша вода має оптимальний для організму вміст солей і мінералів. На відміну від багатьох мінеральних вод, її можна вживати без всяких застережень, щодня, без шкоди для здоров’я. Вона порадує вас такими характеристиками:
• Водневий показник PH 6,8-7,5. Це слаболужна вода, регулярне пиття якої допомагає відновити нормальний рН баланс. А це необхідно для всіх життєвих процесів.
• Загальна мінералізація досягає 120 – 500 мг / дм куб. Цей показник сприяє нормальному перебігу фізіологічних процесів. У води, замовити яку можна прямо зараз, збалансований склад і м’який, приємний смак.

Що стосується мінерального складу, то вода від ТМ «Питна Вода» насичена такими елементами:

• Калій і натрій. Його оптимальна концентрація забезпечує нормалізацію водного балансу в організмі. Сприяє засвоєнню інших вітамінів і поліпшенню роботи нервової системи. Все це благотворно впливає на працездатність.
• Кальцій. Він сприяє нормалізації роботи імунної та нервової системи, робить сон міцніше, позитивно позначається на загальному стані організму.
• Магній – основа енергії, яка заряджає на роботу все системи організму. Також позитивно позначається на роботі серця, підвищує працездатність, знижує стрес, поліпшує розумову діяльність.

UK